Не оновлений

Набір містить інформацію про депутатів Чернігівської міської ради восьмого скликання із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові депутата, номера виборчого округу, назви фракції, до якої входить депутат та контактну інформацію депутата тощо.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Примаков Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 25, 2021, 10:26 (EEST)
Створено Жовтень 4, 2019, 11:30 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами). Інформація набору є результатом і характеризує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Ідентифікаційний номер набору даних 12d6d7e9-6955-4950-94f8-271c908ae9b4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).