Не оновлений

Статистична інформація щодо надходження до Закарпатської митниці ДФС звернень громадян та результати їх розгляду

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Ващенко Катерина Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 9, 2020, 17:16 (EET)
Створено Листопад 2, 2018, 17:19 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 6 пункту 11 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року №236; Для інформування громадськості про результати діяльності ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних 109e3303-5464-4cf3-ac66-154db6e65a1f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).