Перейти до вмісту

Інформація про нормативно-правові засади діяльності Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в м.Полтаві ради

Інформація про нормативно-правові засади діяльності Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в м.Полтаві ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ландар Оксана Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 28, 2019, 10:34 (EEST)
Створено Серпень 19, 2019, 12:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 1058d280-02a3-4c01-a257-43facca9f43e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).