Не оновлений

Набір містить три ресурси: Організаційна структура— довідник КНП «Міський клінічний перинатального центр Івано-Франківської міської ради» . Структурні підрозділи — довідник структурних підрозділів КНП «Міський клінічний перинатального центр Івано-Франківської міської ради». Посадові особи — довідник посадових осіб КНП «Міський клінічний перинатального центр Івано-Франківської міської ради»

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Біла Вікторія Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 16, 2023, 13:38 (EET)
Створено Липень 1, 2021, 17:21 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Конституція України, Закон України "Про доступ до публічної інформації", Закон України " Основи законодавства України про охорону здоров'я"
Ідентифікаційний номер набору даних 1-10
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).