Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них)

Відомості про договори, учасником яким є лікарня КНМП «Лікарня інтенсивного лікування» «Кременчуцька», які оприлюднюються відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів, шляхом розміщення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів: http://edata.gov.ua, https://dozorro.org/profile/UA-EDR-41318879/5/role1, https://prozorro.gov.ua/plan/search?edrpou=41318879

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Оришня Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 21, 2020, 09:30 (EEST)
Створено Квітень 5, 2019, 08:39 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 0fe2b3a4-68d9-458f-82a1-efe456c9b1f4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).