Перейти до вмісту

Довідник підприємств установ та організацій Білогородської сільської ради Києво-Святошинської ради

Набір містить Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Білогородської сільської ради, що є окремими юридичними особами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа shevchuk_illya_volodimirovich
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 3, 2019, 12:11 (EEST)
Створено Жовтень 3, 2019, 11:52 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України "Про місцеве самоврядування України"
Ідентифікаційний номер набору даних 0f4bda8e-ef97-4f2f-87af-25c04a41806c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).