Перейти до вмісту

Довідник Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова

У довіднику представлено інформацію щодо Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новобаварського району м. Харкова, у тому числі його ідентифікаційний код, офіційний веб-сайт, адрес електронної пошти, телефонів та адреса

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Вірченко Ольга Степанівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 20, 2020, 12:05 (EET)
Створено Лютий 19, 2019, 12:24 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21 жовтня 2015 року "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 0dfc94f8-753f-4501-a615-07d8b518bb30
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).