Перелік адміністративних послуг, які надаються Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кушнірчук Наталія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 23, 2022, 11:49 (EET)
Створено Січень 14, 2019, 12:17 (EET)
Частота оновлення набору даних Більше не оновлюється
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 0c631f1b-873d-439c-881a-d80b5a3a453b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).