Перейти до вмісту

Перелік потенційних об'єктів оренди державного майна

Інформація щодо об'єктів державної власності, які можуть бути передані в оренду, зокрема: назва об'єкту, його площа, місцерозташування, варіанти щодо можливого використання, короткі відомості стосовно стану, контактні дані для зв'язку з метою уточнення інформації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Уманцева Олена Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 10, 2019, 16:55 (EEST)
Створено Січень 3, 2019, 12:01 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до Закону України 1«Про оренду державного та комунального майна» (стаття 7) та Доручення Кабінету Міністрів від 06.03.2013 №1552/6/1-09
Ідентифікаційний номер набору даних 0a7a9787-b703-42a5-9379-69c511456c07
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).