Перейти до вмісту

Перелік потенційних об'єктів оренди державного майна

Інформація щодо об'єктів державної власності, які можуть бути передані в оренду, зокрема: назва об'єкту, його площа, місцерозташування, варіанти щодо можливого використання, короткі відомості стосовно стану, контактні дані для зв'язку з метою уточнення інформації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Уманцева Олена Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 3, 2020, 11:15 (EET)
Створено Січень 3, 2019, 12:01 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до Закону України 1«Про оренду державного та комунального майна» (стаття 7) та Доручення Кабінету Міністрів від 06.03.2013 №1552/6/1-09
Ідентифікаційний номер набору даних 0a7a9787-b703-42a5-9379-69c511456c07
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).