Перейти до вмісту

Звіт про видачу дозволів на порушення обєктів благоустрою та укладання договорів на відновлення елементів благоустрою по управлінню "Інспекція з благоустрою міста Суми" СМР за лютий 2019 року

Інформація про кількість виданих дозволів на порушення обєктів благоустрою та укладання договорів на відновлення елементів з благоутсрою з управлінням "Інспекція з благоутсрою міста Суми" Сумської міської ради за лютий 2019 року

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Алчієва Л.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 1, 2019, 13:55 (EET)
Створено Березень 1, 2019, 13:34 (EET)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню, у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 09a21d24-a96e-46f3-900d-ffad352ddbc5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).