Перейти до вмісту

Фінансова звітність суб’єктів господарювання державного сектору економіки

Форма № 1 «Баланс» (Звіт про фінансовий стан)» Форма № 2 «Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)» Форма № 3 «Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом)» (річна) Форма № 4 «Звіт про власний капітал» (річна) Форма № 5 «Примітки до річної фінансової звітності» Державне майно, первісна (переоцінена) вартість якого становить більш як 50 тис. гривень та яке не використовується, у тому числі морально застаріле та фізично зношене, яке знаходиться на балансі Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Деяк О.П., Глушковська І.П.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 26, 2020, 17:02 (EET)
Створено Вересень 14, 2018, 10:23 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 080132fe-8926-4708-96e6-44d03b83936e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).