Перейти до вмісту

Фінансова звітність суб’єктів господарювання державного сектору економіки

Форма № 1 «Баланс» (Звіт про фінансовий стан)» Форма № 2 «Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)» Форма № 3 «Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом)» (річна) Форма № 4 «Звіт про власний капітал» (річна) Форма № 5 «Примітки до річної фінансової звітності»

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Деяк О.П., Глушковська І.П.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 11, 2020, 18:01 (EEST)
Створено Вересень 14, 2018, 10:23 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 080132fe-8926-4708-96e6-44d03b83936e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).