Перейти до вмісту

Інформація про надходження коштів єдиного внеску на загальнообов"язкове державне соціальне страхування

Суми надходжень єдиного внеску

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Жаркова Ольга Анатоліївна
Востаннє оновлено Серпень 23, 2019, 12:19 (EEST)
Створено Серпень 21, 2018, 19:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 08 липня 2010 № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов"язкове державне соціальне страхування" (зі змінами); інформаційно-аналітичне забезпечечення органів державної влади, центральних органів виконавчої влади та інших зовнішніх організацій "
Ідентифікаційний номер набору даних 07ff6b87-43f3-4d2f-818e-9223f8c933a4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).