Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів "Міського центру соціальної допомоги" Дніпровської міської ради

Набір даних містить перелік укладених договорів, реєстр додаткових угод, реєстр актів до договорів за 2019 рік "Міського центру соціальної допомоги" Дніпровської міської ради. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Букрєєва Наталія Павлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 23, 2021, 11:32 (EET)
Створено Лютий 7, 2020, 10:30 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Закону України "Про відкритість використання публічних коштів", Закону України "Про публічні закупівлі" та їх підзаконних актів.
Ідентифікаційний номер набору даних 07e322ef-05d3-4277-9de2-68aed5ec45e2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).