набір містить перелік діючих регуляторних актів Степанківської сільської ради, із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, а також інформації про базові, повторні та періодичні відстеження

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кириченко Віталіна Валеріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 4, 2024, 11:21 (EET)
Створено Березень 25, 2020, 12:37 (EET)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації інформація набору є результатом і характеризує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних 07940f76-7af1-4019-9395-45f93c800065
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).