Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів управління (Центру) надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Набір містить перелік укладених договорів, додаткових угод управління (Центру) надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ілляшенко Олена Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 2, 2021, 16:02 (EEST)
Створено Липень 17, 2019, 15:20 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про відкритість використання публічних коштів», Закон України «Про публічні закупівлі»
Ідентифікаційний номер набору даних 06c87b30-6c61-40d5-a04f-1eb3edfdf6a8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).