Перейти до вмісту

Рішення Адміністрації Держспецзв’язку з питань ліцензування господарської діяльності у галузі криптографічного та технічного захисту інформації

У цьому наборі публікуються рішення Адміністрації Держспецзв’язку з питань ліцензування господарської діяльності у галузі криптографічного та технічного захисту інформації (анулювання, залишення заяви без розгляду, видача ліцензії, відмова у видачі ліцензії, звуження діяльності, розширення діяльності)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Цилінська Катерина Адамівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 25, 2020, 12:33 (EEST)
Створено Червень 11, 2019, 16:22 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних 06587185-a5d2-4c9f-9e28-adc0ba116f5a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).