Не оновлений

Набір даних містить інформацію щодо об'єктів комунальної власності, які можуть бути передані в оренду, площу приміщення, адресу, назву власника

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Інна Сіренко
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 5, 2022, 11:34 (EEST)
Створено Серпень 23, 2018, 11:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних 052bdc7e-1691-46ff-bf81-5ec6b90844c4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).