Перейти до вмісту

Фінансова та бюджетна звітність

Даний набір містить інформацію про основні планові фінансові показники діяльності підприємства (а саме формування доходів та витрат підприємства), а також інформація про виконання фінансових планів протягом року в розрізі звітних періодів (квартал, рік)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Євдошенко Любов Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 22, 2020, 09:33 (EET)
Створено Грудень 3, 2019, 11:19 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Згідно наказів МФУ №433 від 28.03.13р та №44 від 24.01.12 зі змінами та доповненнями
Ідентифікаційний номер набору даних 04af9a58-09af-4dcc-9e71-1997582a84d9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).