Перейти до вмісту

Реєстр оприлюднених наборів даних, що перебувають у володінні головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Реєстр оприлюднених наборів даних

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Васильєв Віктор Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 10, 2019, 05:56 (EEST)
Створено Липень 9, 2019, 16:27 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації На виконання наказу Пенсійного фонду України від 25.05.2018 № 94 «Про організацію роботи щодо оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних, розпорядником якої є Пенсійний фонд України та його органи»
Ідентифікаційний номер набору даних 04557fa2-36a7-438e-87ec-091276d8a6e9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).