Перейти до вмісту

Планові та фактичні показники сплати за договорами розміщення рекламних засобів

Тут оприлюднюється інформація про планові та фактичні показники сплати за договорами на право тимчасового користування місцем для розміщення об'єктів зовнішньої реклами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Жданюк Катерина Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 8, 2020, 17:18 (EET)
Створено Січень 3, 2020, 12:26 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова Кабінету Міністрів від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, Закон України "Про рекламу"
Ідентифікаційний номер набору даних 042e7b6f-4d2d-4924-985e-b9d380a2d574
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).