Не оновлений

Статистична інформація щодо надходження до Вінницької митниці ДФС звернень громадян та запитів на отримання доступу до публічної інформації та результати їх розгляду, інформація про виконання Планів роботи

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Вантюсова Вікторія Володимирівна, Маціпура Антоніна Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 2, 2019, 16:47 (EET)
Створено Вересень 7, 2018, 12:08 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Пункт 10 частини 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».Інформування громадськості про діяльність Вінницької митниці ДФС.
Ідентифікаційний номер набору даних 0328a91c-65d0-41a9-875e-6cdab4e8bc4a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).