Перейти до вмісту

Інформація про використання публічних коштів під час будівництва, ремонту та реконструкції об’єктів дорожньої інфраструктури та хід виконання проектів

інформація про використання публічних коштів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мельничин Олексій Олексійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 2, 2020, 11:47 (EEST)
Створено Вересень 2, 2020, 11:45 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Положення про набори відкритих даних до рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 11.09.2019 р.
Ідентифікаційний номер набору даних 0157171b-2d7e-4d16-b7e8-d74fdf00dcf0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).