Перейти до вмісту

Звіти щокварталу за 2019 рік про розгляд звернень громадян у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Статистична інформація звітів щокварталу за 2019 рік про розгляд звернень громадян у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Коханевич Тамара
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 20, 2019, 16:49 (EET)
Створено Жовтень 4, 2019, 10:43 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 009-dikt
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).