Відхилення ноборів данних

Добрий день! 1. Відхилено набір даних "Перелік підприємств-боржників"! Причини відхилення: -Невірний або відсутній опис набору В описі набору не можу вказати роки, так як це привзведе до необхідності в кожному році створювати аналогічний набір. Створено один набір, в який завантажуються ресурси з періодом в назві. Будь ласка, погодьте набір. Також хочу зауважити, що даний до сьогодні(06.01.2021), а саме до додавання нового ресурсу був актуальним (тобто доступний для всіх).

  1. Неодноразово зверталась з питанням щодо відхилення ще одного набору даних "Звіт про кількісний склад державних службовців (КСДС) Головного управління Пенсійного фонду України в області". В повідомленнях про відхилення, кожен раз при відправленні його на погодження зазначаються різні причини. Найчастіше це "Невідповідність вимогам щодо розміщення наборів....Не потрібно для кожного рішення/розпорядження/наказу/договору створювати окремі набори даних. Необхідно створити один набір з назвою........та публікувати відповідні файли саме у наборах.......Назва набору повинна бути узагальнююча". Ми саме так і робимо!!! Я не можу зрозуміти що не так. Підкажіть, поясніть мені будь ласка.
tmorozova понад 3 років тому

Добрий день. Набори схвалено

Будь ласка, увійдіть у систему, щоб додавати дописи.