Навпроти набору даних стоїть позначка "Для мене". Як власне оприлюднити набір даних?

Додала всю інформацію, згенерувала пакет даних, а що далі?

majnopmr_3611 понад 5 років тому

Доюрого дня!

Я також заповнила всі поля позначені зірочкою, документ створений в форматі XLS(X), згенерувала пакет даних, в розділі "Пропозиції" поставила + там де "відкриті" і все одно стоїть значок "Для мене"!?

e_admin понад 5 років тому

Доброго дня!

Перегляньте, будь ласка, Вашу електронну пошту та уважно почитайте зміст повідомлень.

Набір даних буде опубліковано протягом трьох днів після перегляду модератором або буде відхилено, про що Вам буде повідомлено на електронну пошту з вказанням причин відхилення та шляхами їх усунення.

Також прошу звернути Вашу увагу на те, що набір даних не буде направлено на модерацію без створення його структури !!!

Для цього перейдіть на набір, натискаєте кнопку "Керування", у новій вкладці кнопка "Структура набору даних" , вибираєте "Згенерувати пакет даних".

nvo_sokil_6210 понад 5 років тому

аналогичный вопрос.

Плюс - не получается загрузить новые данные за сентябрь, в строке выдает ошибку 500, а сама страница - белая.

cazmirchook понад 3 років тому

Як прибрати позначку "Для мене"??? Одні данні з цією позначкою інші без цієї позначки, роблю все однаково!!! Що робити???

viddil_cz_or понад 3 років тому

Як прибрати позначку "Для мене"??? Одні данні з цією позначкою інші без цієї позначки, роблю все однаково!!! Що робити???

Будь ласка, увійдіть у систему, щоб додавати дописи.