Skip to content

Нагородження переможців головних конкурсів у сфері відкритих даних – Open Data Awards та Open Data Challenge 2019!

21 September 2019

Днями на Open Data Forum 2019 відбулось нагородження переможців головних конкурсів у сфері відкритих даних – Open Data Awards та Open Data Challenge 2019! Вітаємо переможців!

⭐️ Open Data Award – лідери розвитку відкритих даних в Україні

Open Data Government Award – за найвищі стандарти публікації відкритих даних центральними органами управління 🏆 Міністерство інфраструктури України

Open Data City Award – за найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління 🏆 Тернопіль

Open Data Business Award – за найефективніше використання відкритих даних для трансформації бізнесу 🏆 BRDO

Open Data Social Impact Award – за найбільший соціальний вплив від використання відкритих даних 🏆 CoST Ukraine

Open Data Leader Award – за найвищі особисті заслуги у розвитку відкритих даних 🏆 Павло Ткаченко, Ірина Черниш (SaveEcoBot)

🙋‍♂️🙋‍♀️ Open Data Challenge – найкращі проєкти у сфері відкритих даних

✨ Назар CityBot – муніципальний чат-бот, який інформує про роботу комунальних служб міста, попереджає про аварії та відключення, збирає дані лічильників та повідомляє про тарифи та їх зміни тощо.

✨ Inspect.in.ua – вебсервіс, який, базуючись на результатах уже проведених перевірок компаній, формує перелік розповсюджених порушень, генерує персоналізовані рекомендації щодо усунення недоліків та виконує підбір зовнішніх спеціалістів.

✨ Відкрита Влада – аналітичний вебсервіс для моніторингу роботи та виявлення корупційних зв'язків серед політиків, чиновників, державних, комунальних підприємств та організацій.

✨ Мапа Реновації – інтерактивна мапа, що надає інформацію про стан закинутих будівель і просторів міста, пов’язані з ними виконавчі провадження; цільове призначення землі, актуальну діяльність активістів і забудовників.

✨ Знай свого чиновника (Запарканом) – вебсервіс, який надає аналітичну інформацію для оцінювання чиновника на основі задекларованих статків, зв'язків із компаніями чи особами та генерує загальний рейтинг чиновників за ризик-факторами.

Нагородження переможців головних конкурсів у сфері відкритих даних – Open Data Awards та Open Data Challenge 2019!