Skip to content

Суд Контроль

Автоматизоване рішення для контролю стану розгляду судових справ. Програма відслідковує прийняті судові рішення та призначені засідання по заданих користувачем справах. Інтерфейс відображає актуальну інформацію з сайтів "Судова влада України" (https://court.gov.ua/) та "Єдиний державний реєстр судових рішень" (http://www.reyestr.court.gov.ua/). Дані оновлюються щодня. Зручно відображається список справ призначених для розгляду, автоматично формується розклад судових засідань. Окрім перегляду стану розгляду справ є можливість категорувати справи по клієнтам та проектам.


Кожен користувач має окремий акаунт. Ввівши електронну адресу та пароль, користувач може використувувати свій акаунт з будь-якого смартфону або комп'ютера. Водночас, операційна система пристрою користувача (Android, iOS, Windows...) не має значення.


Мобільний додаток оптимізує роботу юристів, адвокатів, економить ресурси юридичних фірм та адвокатських об'єднань.


Доступні вкладки програми:


Судові засідання. Відображається розклад судових засідань та список справ, приначених для розгляду. У деталях можна переглянути: дату та час, на коли призначене судове засідання, назву суду, суддів. Окрім цього є можливість прокласти маршрут до суду через засоби навігації.


Судові рішення. Відображається список судових рішень по заданим судовим справам. У деталях можна ознайомитися з текстом судового рішення, є функція копіювання тексту.


Судові справи. У вкладці можна ввести номер судової справи, зміни щодо дати наступного засідання та приняті рішення у якій буде контролювати додаток.


Клієнти. Відображаються дані про клієнтів, які користувач може пов'язати з конкретною справою або проектом.


Проекти. Відображаються дані про проекти користувача, список справ пов'язаних з цим проектом.


Набори даних, що використовуються в додатку

Назва
Єдиний державний реєстр судових рішень за 2020 рік