Перейти до вмісту

Звіти, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до Державної податкової служби України запитів на отримання публічної інфрмації та результати їх розгляду Звіт про виконання плану роботи Державної податкової служби України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пряннікова Алла Володимирівна, Ладовчина Ганна Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 12, 2020, 09:55 (EET)
Створено Жовтень 31, 2019, 11:46 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Код ЄДРПОУ 43005393
Код КОАТУУ 8039100000
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Для інформування громадськості про результати діяльності ДПС
Ідентифікаційний номер набору даних zviti-u-tomu-chisli-shchodo-zadovolennya-zapitiv-na-informatsiyu-
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).