Не оновлений

Інформація про затверджені графіки руху громадського транспорту Львова (автобуси, трамваї, тролейбуси). Інформація подана у вигляді зведеного набору даних зі всіма маршрутами, а також кожен маршрут громадського транспорту окремо (назва набору відповідно до номер маршруту громадського транспорту).

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Крамар Іван
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 26, 2020, 15:11 (EET)
Створено Травень 28, 2019, 16:58 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних zatverdzheni-hrafiky-rukhu-hromads-koho-transportu-l-vova
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).