Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та підпорядкованих йому організацій, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес Управління соціального захисту населення адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Набір містить два ресурси. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Управління соціального захисту населення адміністрації Слобідського району Харківської міської ради. Posts — довідник посадових осіб Управління соціального захисту населення адміністрації Слобідського району Харківської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ярославський Вячеслав Юрійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 21, 2021, 11:22 (EEST)
Створено Травень 20, 2019, 12:22 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 03196624
Код КОАТУУ 6310136900
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні", Закон України "Про службу в органах місцевого самоврядування", Закон України "Про доступ до публічної інформації", рішення Харківської міської ради від 20.11.2015 № 7/15 "Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 7 скликання"
Ідентифікаційний номер набору даних ydc2-wjgt-e6an-64qx
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).