Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Комунального некомерційного підпиємства «Міська дитяча поліклініка №7» Харківської міської ради.

У відомостях про організаційну структуру Комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча поліклініка №7» Харківської Міської ради представлені підрозділи поліклініки

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Новохатська Христина Олегівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 20, 2019, 12:16 (EEST)
Створено Червень 20, 2019, 12:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, що затверджено постановою КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних wyy7-oxk6-39wj-o6fw
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).