Перейти до вмісту

Довідкова інформація про Валківську районну раду Харківської області

Довідкова інформація про Валківську районну раду Харківської області (поштова адреса, офіційний веб-сайт, електронна пошта, ідентифікаційні коди, керівник,...)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Верхолаз Вікторія Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 13, 2020, 14:38 (EET)
Створено Січень 13, 2020, 14:31 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова Кабінету Міністрів від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних vrr-2019-12
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).