Перейти до вмісту

Фінансова звітність суб'єктів господарювання державного і комунального секторів економіки

Набір містить фінансову звітність структурних підрозділів Вугледарської міської ради (виконавчих органів Вугледарської міської ради юридичних осіб)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шиян Ірина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 13, 2020, 18:11 (EEST)
Створено Липень 22, 2020, 15:34 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Код ЄДРПОУ 34032213
Код КОАТУУ 1414800000
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних vmr-fin-zvit
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).