Набір містить інформацію про чергу (дані обліку звернень громадян) на отримання земельних ділянок із земель комунальної власності Вугледарської міської ради, в тому числі реквізити рішень міської ради щодо відведення земельних ділянок

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Шиян Ірина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 9, 2020, 16:03 (EET)
Створено Серпень 19, 2020, 12:38 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 34032213
Код КОАТУУ 1414800000
Підстава та призначення збору інформації Земельний кодекс, Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних vmr-cherga-zem-dil
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).