Перейти до вмісту

Фінансова звітність відділу освіти Добропільської районної державної адміністрації

Набір містить перелік фінансових звітів відділу освіти Добропільської районної державної адміністрації. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів (spending.gov.ua) оприлюднені через API.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бібля Вікторія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 12, 2019, 16:42 (EEST)
Створено Вересень 12, 2019, 16:12 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Закону України "Про відкритість використання публічних коштів", розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово - цивільної адміністрації від 18 квітня 2016 року № 308 (із змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних viddil_osvity_finzvit_2019
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).