Перейти до вмісту

Типовий договір оренди комунального майна міста Славута, затверджений рішенням Славутської міської ради від 26.06.2015 р. № 11-54/2015 «Про затвердження Типового договору оренди комунального майна міста Славути»

Предмет договору, права та обов'язки орендаря та орендодавця, орендна плата, відповідальність сторін, строк дії договору, умови зміни та припинення договору

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Даценко Наталія Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 16, 2019, 17:35 (EEST)
Створено Вересень 16, 2019, 17:35 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних tnnobnn-dorobip-opehdn-komyhajibhoro-manha-micta-cjiabyta-3atbepdxehnn
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).