Перейти до вмісту

Аналіз обсягу приміської мобільності до м. Львів

Результати аналізу неперсоніфікованих даних про переміщення абонентів мобільного зв’язку компанії Vodafone Україна з території Львівської області у м. Львів. Детальніше методологія відбору даних, а також їх аналіз описано у публікації за посиланням: http://dashboard.city-adm.lviv.ua/velykyy-lviv-i-navit-shche-bilshe

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гунько Олена
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 18, 2018, 13:09 (EET)
Створено Грудень 14, 2018, 16:23 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних suburban-mobility
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).