Перейти до вмісту

Громадський бюджет Славутської міської ОТГ

Громадський бюджет Славутської міської ОТГ - це частина бюджету, що спрямовується на реалізацію місцевих ініціатив, як форми прямого волевиявлення жителів територіальної громади міста Славута, з метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів бюджету міста та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямків використання бюджетних коштів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Джерело https://slavuta-budget.e-dem.in.ua/
Відповідальна особа Максімова Лілія
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 16, 2019, 17:34 (EEST)
Створено Вересень 16, 2019, 17:34 (EEST)
Частота оновлення Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних rpomadcbknn-6iodxet-cjiabytcbkoi-micbkoi-otr
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).