Результати радіаційного контролю Дружківської міської ради, результати щоденних вимірів гама-фону

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Горбатов О.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 20, 2021, 10:27 (EEST)
Створено Лютий 6, 2020, 14:38 (EET)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закон України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» від 08.02.1995 № 39/95-ВР, Закон України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання» від 14.01.1998 № 15/98-ВР
Ідентифікаційний номер набору даних rezradcontr
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).