Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів КНП "МПБ №1" ДМР

Перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) КНП "МПБ №1" ДМР

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Духневич Тетяна Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 25, 2021, 12:03 (EET)
Створено Січень 22, 2020, 14:52 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про відкритість використання публічних коштів» від 11.02.2015 № 183-VIII, Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, Закон України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269-XII, Земельний кодекс України
Ідентифікаційний номер набору даних perelikdogovoriv
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).