Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів Бурштинської міської ради (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них)

Набір даних містить реєстр укладених та оплачених договорів, додакових угод, актів/накладних. Детальніша інформація про набір даних на Єдиному порталі використання публічних коштів за посиланням: https://spending.gov.ua/new/disposers/04357466/agreements

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Федунків Іванна Мирославівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 11, 2020, 10:04 (EEST)
Створено Серпень 28, 2019, 16:22 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних perelik-dogovoriv
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).