Перейти до вмісту

Перелік чинних регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Перелік чинних регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа РИЖКОВА Ірина Олексіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 7, 2020, 11:27 (EEST)
Створено Жовтень 22, 2019, 13:41 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних perelik-chinnikh-regulyatornikh-aktiv-krivorizkoi-miskoi-radi-ta-ii-vikonavchogo-22-10-2019-13-44-26
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).