Перейти до вмісту

Паспорта бюджетних програм департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради

Паспорт бюджетної програми департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Карий Іван Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 7, 2020, 14:33 (EEST)
Створено Липень 10, 2019, 15:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21 жовтня 2015 року "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних pasporta-byudzhetnikh-program-departamentu-rozvitku-infrastrukturi-mista-vikonko-10-07-2019-15-59-36
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).