Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру управління охорони здоров'я Міської ради міста Кропивницького

Набір містить інформацію про організаційну структуру розпорядника інформацію - управління охорони здоров'я Міської ради міста Кропивницького відповідно до організаційно-розпорядчого документа

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бондарь Тетяна Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 4, 2019, 09:28 (EEST)
Створено Грудень 10, 2018, 15:46 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних orgstructure-uozmrmk
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).