Ресурс містить дані про структурні підрозділи Управління (Центру) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. У тому числі ідентифікатор, назву, опис, інформацію про повноваження, керівника, посилання на веб-сторінку, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, дні й години прийому та інше. Кожним записом у таблиці є інформація про окремий структурний підрозділ.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Гончарова Юлія Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 11, 2022, 11:33 (EEST)
Створено Серпень 6, 2019, 15:16 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про місцеві державні адміністрації”, Положення про Управління (Центр) надання адміністративних послуг Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, затверджене розпорядженням Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 20 грудня 2018 р. № 688
Ідентифікаційний номер набору даних organizationalunits
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).