Не оновлений

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих установ (закладів) освіти, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, Posts — довідник працівників управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Вісик Тетяна Андріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 18, 2021, 12:41 (EEST)
Створено Травень 28, 2020, 20:01 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних nd10-dobidhnk-ynpabjiihhr-ocbitn-vk-cjiabytcbkoi-micbkoi-padn-ta-nidnoprdkobahnx-3akjiadib
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).