Перейти до вмісту

Дані про споживання комунальних ресурсів муніципальними установами Маріупольської міської ради

Ресурс містить інформацію про споживання енергоресурсів муніципальними установами Маріупольської міської ради. Моніторинг споживання ведеться за допомогою програмного забезпечення "uMuni".

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Путря Аліна Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 9, 2020, 13:17 (EEST)
Створено Жовтень 9, 2020, 11:54 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» від 22.06.2017 № 2118-VIII, Закон України «Про енергозбереження» від 01.07.1994 № 74/94-ВР, Розпорядження міського голови "Про впровадження системи моніторингу споживання енергоносіїв в муніципальних будівлях м.Маріуполя" від 12.08.2016 № 411
Ідентифікаційний номер набору даних marenergo
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).