Перейти до вмісту

Результати вимірів пересувної лабораторії «Атмосфера»

Ресурс містить інформацію про результати вимірів стану атмосферного повітря пересувною лабораторією «Атмосфера» на території міста Маріуполь

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Путря Аліна Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 8, 2020, 13:46 (EEST)
Створено Жовтень 8, 2020, 13:33 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, «Про охорону навколишнього природного середовища» від 26.06.91 № 1268-XII-ВР
Ідентифікаційний номер набору даних mareco0629
Паспорт набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).