Перейти до вмісту

Адміністративні дані в значенні Закону України «Про державну статистику», що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню Лисичанською міською радою

Набір містить перелік адміністративних даних в значенні Закону України "Про державну статистику" із зазначенням назви та форми звіту, респондента, терміну його подання та посиланням на ресурс, який оприлюднено на офіційному сайті Лисичанської міської ради http://lis.gov.ua/

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Юлія Оліфіренко
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 9, 2020, 14:54 (EET)
Створено Серпень 14, 2019, 10:52 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 43745697
Код КОАТУУ 4411800000
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про державну статистику"
Ідентифікаційний номер набору даних lmr-admin-dani
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).