Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію ГУ ДПС у Київській області

Інформація щодо надходжень запитів на отримання публічної інформації, звернень від громадян, результати їх розгляду, звіти про виконання планів роботи та про використання бюджетних коштів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пахомова Олена Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 3, 2019, 16:41 (EET)
Створено Листопад 5, 2019, 10:00 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Для інформування громадськості про результати діяльності ДПС
Ідентифікаційний номер набору даних kyivobl20191105094426
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).